Over ons

WIJ HELPEN U MET ARCHEOLOGISCH ONDERZOEK

Hollandia archeologen helpt u met elke opdracht op het gebied van de archeologie: of dit nu opgravend onderzoek, inventarisaties, inhoudelijk advies of of uw helpende hand in de wet- en regelgeving is, wij doen dit met kennis van zaken, efficientie en een achtergrond van jarenlange ervaring.

Wij zorgen ervoor dat u zo snel mogelijk aan de wettelijke vereisten voldoet zodat het vergunningstraject geen hinder ondervindt. Wij zijn hierbij ook uw adviseur en aan ons kunt u overlaten dat het advies wordt afgestemd op uw specifieke situatie. We proberen altijd de voor u zo voordelig mogelijke oplossing te zoeken.

Wij realiseren ons als geen ander welke belangen hier spelen en zorgen voor een efficiƫnte uitvoering, uiteraard zonder in te leveren op kwaliteit. Dat staat bij Hollandia voorop. Hollandia archeologen bezit een certificaat voor het uitvoeren van archeologische werkzaamheden, hiermee voldoen wij, maar ook u als opdrachtgever, aan de Erfgoedwet. Dit houdt in dat we bevoegd zijn voor het uitvoeren van alle soorten niet-gravend en gravend archeologisch onderzoek. Meer hierover vindt u op de website van de door de overheid ingestelde instantie: SIKB

Contact

Hollandia Archeologen
Noordsingel 117
3035 EM Rotterdam

010 7370931

rotterdam@archeologen.com

KVK: 55725015

Algemene Voorwaarden

Drs. Sjeng Dautzenberg

Drs. Sjeng Dautzenberg

Directie / Senior-archeoloog

075-6224957
06-28412800
dautzenberg@archeologen.com

Drs. Pieter Floore

Drs. Pieter Floore

Directie / Senior-archeoloog

075-6224957
06-18718979
floore@archeologen.com

Drs. Jan de Koning

Drs. Jan de Koning

Senior-archeoloog / Projectleider

075-6224957
koning@archeologen.com

Drs. Koert Salomons, kantoor Rotterdam

Drs. Koert Salomons, kantoor Rotterdam

Senior Archeoloog / Projectleider

010-7370931
salomons@archeologen.com

Drs. Niels Tuinman

Drs. Niels Tuinman

KNA-archeoloog

075-6224957

Drs. Joris Brattinga, kantoor Rotterdam

Drs. Joris Brattinga, kantoor Rotterdam

KNA archeoloog / Projectleider

010-7370931
brattinga@archeologen.com

drs. Steven Vermoolen

drs. Steven Vermoolen

Depothouder en archeoloog

075-6224957

Patricia de Beunje

Patricia de Beunje

Secretariaat

075-6224957
debeunje@archeologen.com

UA-140642606-1